Mælkebøttevej 1 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Egå - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Egå. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Egå er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Mælkebøttevej 1 og villaen på Under Lindene 11C. Begge ejendomme er rummelige familieboliger, der tilbyder masser af plads og komfort.

Villaen på Mælkebøttevej 1 præsenterer en stor boligmulighed med sine 217 kvadratmeter, fordelt på 5 værelser. Denne villa ligger på en grund af 887 kvadratmeter. Med en pris på 9.995.000 kr. kan den appellere til dem, der søger en prestigefyldt bolig i Egå.

På Under Lindene 11C finder vi en nyere villa med en mindre, men funktionel boligstørrelse på 145 kvadratmeter, også fordelt på 5 værelser. Ejendommen er udbudt til en pris på 5.795.000 kr., hvilket gør den til en attraktiv mulighed blandt lignende ejendomme i området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga