Søtoften 8 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Egå - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Egå. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I de nyeste ejendomme til salg i Egå, finder vi villaen på Søtoften 8. Denne rummelige bolig strækker sig over hele 204 kvadratmeter og er opdelt i 6 værelser, hvilket kan tilbyde rig plads til en større familie.

Søtoften 8 har en grundstørrelse på 704 kvadratmeter. Denne villa er sat til en salgspris på 7.295.000 kroner.

På en anden adresse i Egå finder vi villaen på Egå Strandvej 13. Denne ejendom er en mindre, mere kompakt bolig, med 80 kvadratmeter fordelt på 3 værelser.

Egå Strandvej 13 er beliggende på en grund der måler 735 kvadratmeter. Boligen har en pris sat til 4.850.000 kroner, hvilket kan være attraktivt for købere, der søger en mindre villa tæt på stranden.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga