Eksklusiv bolig for 15,0 mio. kroner er netop kommet til salg i Egå - Se den og de dyreste boliger her

dato

Skæring Strandvej 34 er netop kommet til salg til hele 15,0 mio. kroner, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Egå.

Villaen på Skæring Strandvej 34 er på 181 m² og kom på markedet d. 11-12-2024 hos Estate Allebo Lystrup - Skødstrup. Udover denne findes der andre eksklusive boliger til salg i Egå i prislejet fra 17,3 mio. kroner til 12,0 mio. kroner.

De dyreste adresser der er til salg netop nu er Strandhusvej 49 til 17,3 mio. kroner, Skæring Strandvej 34 til 15,0 mio. kroner, Bysmedetoften 8C til 15,0 mio. kroner, Havmågevej 29 til 14,0 mio. kroner, Gammel Strandvangsvej 9 til 13,8 mio. kroner og Østtoften 4 til 12,0 mio. kroner.

Listen over de dyreste boliger til salg i Egå ser derfor nu sådan ud:

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.dk.
Kilde: Boliga.dk
Handyhand

Få billig hjælp fra private i Egå

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • skal have tilsluttet min ovn 1.250 kr.
  • afmontering af 4 lamper 660 kr.
  • Ophængning af 4 krydderi hylder og 1 køkken ur 650 kr.
  • Tilslutning af opvaskemaskine tørretumbler og vaskemaskine 1.000 kr.
  • Sætte en lampe op 560 kr.
  • Små opgaver 600 kr.

Opret en opgave