Flæsk i skiver til 49 kr. og Bakkedal smørbar til kun 10 kr. - se de lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Egå og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Føtex, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Føtex: Flæsk i skiver, koteletter eller spareribs af dansk gris
Pris: 49 kr.

Føtex tilbyder flæsk i skiver, koteletter eller spareribs af dansk gris til en pris af 49 kr. for 800-900 g. Dette tilbud gælder fra fredag den 27. februar til og med torsdag den 12. marts.

Netto: Bakkedal Smørbar til kun 10 kr.

Netto har et godt tilbud på Bakkedal Smørbar, hvor du kan få 200 g for kun 10 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 7. marts til fredag den 13. marts. Der er en begrænsning på 6 stk. pr. kunde pr. dag.

Rema 1000: REMA 1000 Bag-selv leverpostej til 5 kr.

Hos Rema 1000 kan du få Bag-selv leverpostej, dybfrost, 250 g til kun 5 kr. Dette tilbud er gældende fra søndag den 8. marts til og med lørdag den 14. marts.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.