2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Egå. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Egå er to nye boliger blevet tilgængelige for boligkøbere: Villaen på Solkrogen 4 og villaen på Gransangervej 9.
Solkrogen 4 i Egå tilbyder et rummeligt hjem på 146 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Med en grundstørrelse på 600 kvadratmeter er der god plads omkring villaen, som har en udbudspris på 6.898.000 kr.
På Gransangervej 9 finder man en villa med 133 kvadratmeter og 4 værelser. Ejendommen er placeret på en større grund på 837 kvadratmeter og er udbudt til 6.195.000 kr.
Begge ejendomme udbydes uden oplysning om månedlige ejerudgifter, men de tilbyder begge gode boligmuligheder i det attraktive område i Egå.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.